Video ve Fotoğraf Çekimi

Ana Sayfa Video ve Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf ve Video Çekimi

Fotoğraf ve video çekimi ile en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için harekete geçmenin tam zamanı! İşte anılarınızı unutulmaz kılmanın adresi!

Fotoğraf ve video çekimi, özel günlerin en tatlı detayları arasında yer alıyor. Sünnet düğünü, nişan ve kına gibi özel günler de tercih edilse de özellikle düğünlerde gelin ve damat için hem heyecan verici hem de anın ölümsüzleştiği önemli hatıraların başında fotoğraf ve video çekimleri gelir.

Teknolojinin gelişmesinin yanı sıra beklenti ve isteklerinin değişkenlik göstermesiyle birlikte artık profesyonel fotoğraf ve video çekimi de ilgi görmeye başlamıştır. Fotoğraf ve video çekimi, sadece özel günlerde değil aynı zamanda firma ve şirketlerin de çok fazla ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi Neden Önemlidir?

Fotoğraf ve video çekimi, profesyonel ve amatör olarak iki farklı şekilde yapılabilir. Amatör çekimler herkes tarafından yapılabilse de profesyonel çekimler, bilgi ve profesyonellik gerektiren çekimler olduğundan büyük önem arz eder.

Profesyonel çekimlerde kullanılan birçok ekipmanlar vardır. Bu ekipmanlar; görüntü açısı, ışıklandırma ve renk gibi birçok ayarların yapılmasını sağlar. Böylece ortaya çıkan ürünler kaliteli ürünlerdir. Dolayısıyla da profesyonel çekim bu noktada büyük önem taşır.

Fotoğraf Çekimleri Nasıl Yapılır?

Fotoğraf çekimleri, firmamızın uzman fotoğrafçıları tarafından yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin tercihlerine göre iç mekan yani stüdyoda yapılabildiği gibi aynı zamanda dış mekanda yani farklı mekanlarda da yapılabilmektedir.

Firma personellerimiz, kurumsal bakış açısıyla ve teknolojik ekipmanları ile fotoğraf çekimlerini tamamen profesyonel düzeyde gerçekleştirmektedir. Çekimler sırasında ışığın geliş açısı, görüntülerin renk ayarı ve kameranın açısı fotoğrafçılarımızın tarafından en iyi şekilde belirlenir. Bu detayları en doğru şekilde yakalamak için üst düzey teknolojiye sahip ekipmanlarımız en doğru şekilde kullanılmaktadır.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

Dış mekan fotoğraf çekimleri yapılmadan önce mutlaka fotoğraf konusuna en uygun mekanlar tercih edilmektedir. Ayrıca firmamız, sizlere profesyonel düzeyde dış mekan fotoğraf çekim hizmetleri verdiğinden öncesinde dış mekana uygun tüm teknolojik ekipmanları hazırlamaktadır.

Dış mekan fotoğraf çekimlerinde mekanın konsepte uygun olması son derece önemlidir. Ayrıca parçalı fotoğraf mı yoksa homojen yani tek parça fotoğraflar mı çekileceği konusunda çekim öncesinde fotoğrafçılarımız sizden tüm beklentilerinizi öğrenmektedir. Sizin beklenti ve istekleriniz doğrultusunda tüm süreç profesyonel ekipmanlar ve uzman bilgisi ile ilerlemektedir.

Profesyonel Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Fotoğraf ve video çekimi yapan özel mekan arayışı içerisindeyseniz firmamız, sizlere uzman bilgisi be tecrübesi ile sorunsuz fotoğraf ve video çekimi hizmetleri sunmaktadır. Fotoğraf çekimlerinde olduğu gibi video çekimlerinde de üst düzey teknolojiye sahip ekipmanlar kullanan personellerimiz, video çekimlerinizi büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirir.

Video çekimlerinde personellerimizin kullandığı kameralar profesyonel ve kapsamlı olan kameralardır. Çekim öncesinde mekanın ışık ve renk ayarına göre en doğru lens seçimleri yapılır ve odak noktası belirlenir. Efekt ve ses gibi teknik ayarlar da çekim öncesinde konsepte uygun şekilde ayarlanmaktadır. Çekim sonrasında ise personellerimiz gerekli gördükleri noktalarda sizlerin de talepleri doğrultusunda düzeltmeler yaparak sizlere kaliteli video çekimleri sunmaktadır.

Düğün Fotoğraf ve Video Çekimi Fiyatları

Fotoğraf ve video çekim taleplerinin en fazla geldiği alanlardan birisi de düğünlerdir. Düğün konseptinin olmazsa olmaz ayrıntılarından birisi de şüphesiz ki fotoğraf ve video çekimleridir. Bu talepler doğrultusunda firmamız, sizlere düğününüzde de profesyonel çekim hizmetleri sunmaktadır.

Hayatınızın en mutlu sayılı anlarından birisi olan düğününüzün her anını ölümsüzleştirmek ve yıllar sonra o anıları tekrar görebilmek için doğru bir adres arıyorsanız bu konuda firmamız, kaliteli ve fiyat konusunda en iyi adrestir diyebiliriz.

Kamera çekimi ne kadar sorusu, düğün yapacak kişilerin en çok merak ettiği ve araştırdığı konulardan birisidir. Ancak bu konuda firma olarak her müşterimiz için tek bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Nitekim fotoğraf ve video çekimlerinin detayları her müşterimize göre farklılık gösterebilmektedir.

Fotoğraf ve video çekiminin yapılması istenen süre zarfı ve çekimlerin yapılacağı mekanların çeşitliliği gibi konular fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olmaktadır. Bu sebeple de firmamız ile iletişime geçerek taleplerinizi dile getirebilir ve istediğiniz detaylar doğrultusunda firmamızdan en doğru ve en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

 

Video ve Fotoğraf Çekimi

Video ve fotoğraf çekimi ile organizasyonlarınızdaki en keyifli anları unutulmaz bir hale getirmek ister misiniz? O halde en doğru yerdesiniz!

Organizasyonlarda fotoğraf ve video çekimi pek çok firmanın ihtiyaç Duyduğu hizmetlerin başında gelir. Konferans, toplantı, parti, konser, açılış, düğün, nişan, sempozyum gibi etkinlikleri ölümsüz kılmanın en kestirme yolu bolca video ve fotoğraf çekmektir.

Video ve fotoğraf çekimi etkinliklerin arşiv olarak kayıtlanması, sosyal medyada sunulması, web sitelerinde paylaşılması ya da bir sonraki organizasyon için elde bir veri olması için oldukça elzem bir unsurdur.

Fotoğraf ya da video çekmek her ne kadar kolay gözükse de etkili ve çarpıcı şekilde çekimler yapmak oldukça zordur ve profesyonellik gerektirir. Özellikle düğün ve konser gibi büyük etkinliklerde yapılacak çekimler asla şansa bırakılmayacak kadar önemli etkinliklerdir.

Hem fotoğraf çekimi hem de video çekimi oldukça sanatsal ve estetik bir bakış açıyla gerçekleştirilmelidir. İyi bir kamera asla salt olarak yeterli olmayacaktır. İyi bir çekim denildiğinde akla gelen ilk şey kaliteli bir donanım olsa da işin perde arkasında bulunan çekim kadrosu tamamen işinin ehli olmalıdır.

Video ve Fotoğraf Çekimi ile Organizasyonlarınızdaki Özel Anları Biriktirin!

Organizasyon çekimleri en ufak bir hataya dahi yer vermez. Çünkü yapılacak hataların geri dönüşü mümkün değildir. Her organizasyon süreci bir keredir ve aynı anlar tekrarlanmayacağı için profesyonel bir yaklaşımla çekimlerin elde edilmesi gerekir.

Fotoğraf çekimi de video çekimi de oldukça uzmanlık gerektiren alanlardır. Alanında uzman ve üstün deneyimlere sahip kadromuz ile beklentilerinize uygun nihai sonuçlar elde edebilirsiniz. Kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarımızda doğru anda, doğru açıdan, doğru teknik ile ve doğru yerde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İşinin ehli olan kadromuz sayesinde organizasyonunuzdaki en keyifli anları kadrajımıza alarak ölümsüz anılar bırakmanızı sağlayalım!

Organizasyonunuzu Yansıtan Kliplere Sahip Olun!

Etkinliklerde video ve fotoğraf çekimi misafirlerin enerjisini yansıtmanın en etkili yoludur. Küçük ya da büyük ölçekli etkinliklerde organizasyonunun fotoğraflanması ve videoya alınmasına ihtiyaç duyulur. Bunun başlıca nedeni sosyal mecralarda paylaşılmasıdır.

Etkinlik klipleri esasında organizasyonun özetidir. Hareketli kameralar, drone ve Jimmy jip gibi ekipmanların yardımıyla çekilen videolar sıklıkla tercih edilir.

Organizasyon klibi için video ve fotoğraf çekimi etkinlik süresi boyunca yapılır. Bu görüntüler müzik eşliğinde 1 ile 5 dakika aralığında bir klip haline getirilir.  Organizasyon klipleri özellikle web sitelerde ve sosyal medya hesaplarında etkinliğin nasıl geçtiğini anlatmak için kullanılırlar. Bunun yanı sıra gelecekte yapılacak etkinlikler için büyük bir referans kaynağı olurlar.

 

Organizasyon klipleri günümüzde oldukça rövanştadır.  Organizasyon klipleri, genellikle etkinliği düzenleyen kişinin öne çıkarmak istediği tek bir parça üzerinden yapılır. Bunun yanı sıra organizasyonun genel atmosferini yansıtan özet parçalar ile de klipler oluşturulabilmektedir.

En Muntazam Organizasyon Çekimleri ile Etkinliğe Renk Katın

Fotoğraf ve video çekimleri ile organizasyonlarınızı ölümsüz anlara dönüştürerek gelecek yıllara hatıra bırakabilirsiniz!

Gerçekleştireceğiniz her türlü organizasyonun en kaliteli ve can alıcı biçimde yansıtılması çekimlere bağlıdır. Bu yüzden firmalar organizasyon çekimlerini emin ellere bırakmak isterler.

Gerçekleştirilen organizasyonlar haber sitelerine servis edileceğinde ya da sosyal mecralarda paylaşılır. Bu paylaşımlarda insanların göz zevkine hitap edilmesi gerekir ki, insanların ilgilerini çeken bir paylaşım olsun.

Konser, fuar, düğün, parti, açılış başta olmak üzere kongre, konferans, toplantı, sempozyum, panel, fuar gibi tüm organizasyonlarınızda kaliteli çekimleri elde etmeniz için profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Canlımüzikorganizasyon’un Profesyonel Ekibi İle Çalışın!

 

Milyarlarca para harcayarak hayata geçirilen organizasyonların profesyonel video ve fotoğraf çekimi ile somutlaştırılması etkinliği düzenleyen kişilerin tanıtımında oldukça önemli bir rol oynar.  Profesyonel ellerden çıkan kaliteli fotoğraf ve videolar ile gerek basın gerek sosyal medya hesaplarınızda en etkili kareler ile sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dış mekân, iç mekân, gündüz, gece fark etmeksizin müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz bir hizmet anlayışına sahibiz. Siz de organizasyonlarınızın video ve fotoğraf çekimi için profesyonel ellere gereksinim duyarsanız bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Organizasyonlar için Video ve Fotoğraf Çekimi Ücretleri

Her organizasyon için belirlenen video ve fotoğraf çekimi birbirinden farklılık gösterir. Organizasyonun nerede olduğu, kaç saat ya da gün geçtiği, klip istenip istenmemesi, fotoğraf hizmeti alınıp alınmayacağı gibi konular ücreti belirleyen esas durumlardır. Bu nedenle fiyat konusunda belirleyici olan temel şey aslında organizasyonu düzenleyen kişilerin istek ve ihtiyaçlarıdır.