Tulumcu Kiralama

Ana Sayfa Tulumcu Kiralama

Tulum Kiralama ile Eğlenceyi Zirvede Yaşayın!

Tulum kiralama ile Karadeniz ayağınıza geliyor! Muhteşem ezgiler ile unutulmayacak bir güne imza atmaya ne dersiniz?

Çeşitli etkinliklerde, toplantılarda ve organizasyonlarda tulum önemli bir yere sahiptir. Gerek Karadeniz’e özgü ezgisi gerek hareketli danslara eşlik etmesi ile tulum vazgeçilmez bir enstrümandır.

Organizasyonlar gibi tulumun repertuarı da değişmektedir. Bir düğünde çalan repertuar ile dernek toplantılarında çalınan ezgiler aynı değildir.

Canlı Müzik Organizasyon tarafından sunulan tulum kiralama hizmeti de her etkinlik için ayrı bir repertuara sahiptir. Ayrıca kemençe ile bir araya geldiğinde ise özel bir organizasyon daha tamamlanmaktadır.

Tulum Hangi Organizasyonlarda Yer Alır?

Tulum kiralama günümüzün en eğlenceli organizasyonlarına destek veren bir hizmet olarak biliniyor! Peki siz hangi etkinliğinizde bu enstrümanı dinleyeceksiniz?

Karadeniz’in sevilen seslerinden birisi olan tulum farklı etkinliklerin göz bebeği olmaktadır. Asker eğlenceleri, nişan, kına gibi özel gecelerde tulum eşliğinde coşkulu etkinlikler planlanmaktadır.

Tulum kiralama ile kültürümüzün canlılığı ve dinamizmi devam etmektedir. Ayrıca davetlerin ve etkinliklerin eğlence seviyesi de her geçen dakika artmaktadır.

Özel günlerde de sıklıkla tercih edilen tulum halk oyunları ile de bir araya gelebilmektedir. Böylelikle seyir zevki yüksek gösteriler de organizasyonlara renk katmaktadır.

Kişisel etkinlikler kadar kültürel ve yerel dernekler de tulum kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Geniş kitleler tarafından ilgi gören bu etkinlikler tulum eşliğinde çok daha anlamlı bir hale gelmektedir.

Piknikler gibi açık alanda yapılan eğlencelerde de tulum eğlenceli dakikaların yaşanmasında etkilidir. Bu sayede kültürel mirasın korunması da sağlanmaktadır.

Tulum Kiralama Fiyatları

Tulum kiralama hizmeti çeşitli etkinliklerde ve organizasyonlarda öne çıkmaktadır. Değişen faaliyetler ise hizmetin bedelini de etkilemektedir.

Kiralama hizmeti için tercih edilen tulum, farklı etkinliklerde ayrı fiyatlandırmalara sahip olmaktadır. Yetenekli müzisyenler tarafından icra edilen tulum, uygun fiyatı ile de tercih edilmektedir.

Canlı Müzik Organizasyon Türkiye’nin dört bir yanındaki etkinliklere katılarak hizmet vermektedir. Konusunda deneyimli ve yetenekli müzisyenleri ile yaptığı organizasyonlar ise büyük beğeni toplamaktadır.

Söz konusu etkinlik veya bir organizasyon için tulumun kiralanması olduğunda çeşitli değişkenler öne çıkmaktadır. Organizasyonun uzaklığı ve yeri fiyat konusunda en önemli belirleyicilerden birisidir.

Tulum kiralama fiyatı üzerinde belirleyici olan bir diğer unsur ise etkinlikte yer alacak müzisyen sayısıdır. Müzisyen sayısının değişmesi fiyatların da farklılık göstermesine neden olabilmektedir.

Özel gün ve geceleriniz için.Asker uğurlama, nişan,yemekhane etkinlikleri, kına gecesi, düğün, okul eğlencesi, kır gezisi,   dernek pikniği, düğün gibi organizasyonlarınıza tek yada ekip olarak kemenceci temini sunan organizasyon firmamız  Sadece İstanbul´da değil Türkiye´nin her ilinde sizlerden gelen talepler doğrultusunda hizmet sağla maktadır. İşinin ehli usta kemençecilerimizle unutulmaz dakikalar sizleri bekliyor.

                                               Ayrıca alttaki linkten kemençeci kiralama sayfamıza ulaşabilirsiniz.

https://canlimuzikorganizasyon.com/kemenceci-kiralama/

 

Detaylı bilgi ve fiyat için   0 537 410 23 04   numaradan bizi arayabilirsiniz.