Akordeoncu Kiralama

Ana Sayfa Akordeoncu Kiralama

 

 

Akordeoncu Kiralama Hizmeti

Akordeoncu kiralama eğlenceli bir organizasyonun vazgeçilmez enstrümanıdır. Doğum günleri, nişan, düğün organizasyonları başta olmak üzere ortamlara neşe katmaktadır.

Farklı tarzda besteleri kendi yorumlarıyla sanatçılarımız sizler için sergilemektedir. Düzenlenen organizasyona göre hazırladığımız repertuarımız unutulmaz anlarda iz bırakmak misyonumuzdur.

Klasik bir hal almış nostaljik şarkılardan dünyaca tanınmış bestelere değin geniş bir repertuar barındırmaktayız. Bunların yanında kültürel özellikler taşıyan yöresel ezgiler için de sunduğumuz hizmetimiz tercih edilmektedir. Yöresel oyunlar ile desteklenen besteler keyifli anların yaşanmasına katkı sağlamaktadır.

Farklı zevklere hitap eden ve eğlenceyi zirveye taşıyan akordeon hangi bölgeye aittir? 1900-1960 yılları arasında en iyi çağını yaşayan akordeon ülkemizde genellikle Artvin yöresinde kullanılmaktadır.

Yaş günü kutlamaları için akordeoncu kiralama, Neşeli ve her tarzdan müziklerini akordeon sanatçımızdan dinleyebilirsiniz. Akordiyon kiralama İstanbul Ankara İzmir olarak sizin istediğiniz tarz müziklerede programımız esnasında yer vermekteyiz.
Akordiyon enstrümanı ile çaldığımız şarkılar arasında Türkçe tangolar , nostaljik  melodiler yanı sıra yabancı bilinen kokteyl müzikleri de çalmaktayız .Yıldızların altında, Fikrimin ince gülü, Hatırla ey peri, Deniz ve Mehtap, Öyle sarhoş olsam ki, La Polama, Bessame mucho, Portofino , sevdim genç bir kadını , gibi bilinen sevilen ve unutulmayan şarkıları sizlerin istek şarkılarınızla müzik programı yapmaktayız.
Düğün kokteyllerin de  tavsiye olarak akordeon gitar duo müzik ekibi önermekteyiz. Bu tarz organizasyonlarınıza ses sistemini de bizler getirmekteyiz.
Tuzladan  sarıyere rivadan kadıköye beşiktaşa kadar evlilik teklifi müziği için akordeon sanatçısı doğru tercih olucaktır.. Akordeoncu kiralama yanı sıra keman gitar çalan ikinci bir enstrüman da tercih edebilirsiniz. Müzik grubumuz siz nereye isterseniz oraya gelebilmektedir. Akordiyoncu kiralama İstanbulda otantik her hangi bir mekanda yapacağınız bir sürpriz de size özel serenat müzikleri çalabilir. Akordeoncu kiralama İstanbul beylikdüzü doğum günü ya da açılışınıza müzik ekibimizi dahil edebilirsiniz.  Trio beylikdüzü tüyap fuarına bir çok kez başarılı organizasyonlar yaptık. Akordeon gitar keman triosu eğlencelerinize renk katacaktır. Akordeoncu kiralama Beykoz tekne turlarına dahil edebilirsiniz. Akordeoncu telefonu arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Etiler için doğum günü villa partilerine müzisyen buradan bulabilirsiniz. Bahçeşehir villa davetlerinize orkestra müzik hizmetleri sunmaktayız.
Kadıköy içi gelin hanımı evden çıkartma esnasında bakırköyden mimarobaya İstinyeden  kilyosa davul zurna yerine şimdi akordeon ile kibar İstanbul şarkılarıyla gelin çıkartma müziklerini düşünürseniz tek başına piano gibi orkestra özelliği olan enstürman akordeonu seçmek doğru tercih olucaktır.
Akordeon ezgileri bir başka güzel oluyor doğum günü kutlamalarına ve yüksek sesli bir enstrüman olması sebebiyle gelin çıkartmada da tavsiye etmekteyiz. Detaylı bilgi için irtibat  0 537 410 23 04 numaramızı arayabilirsiniz

 

https://www.akordiyoncu.com/

 

 

 

ORGANİZASYONLAR

Akordeoncu  Organizasyonları

Her türlü nikah organizasyonlarında kaliteli müzik ekiplerimiz ile yanınızdayız.