Hizmetlerimiz

Ana Sayfa Hizmetlerimiz

Organizasyonlar

Canlı Müzik Organizasyon olarak her türlü organizasyonunuzda profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Organizasyonunuzun konseptine göre hazırlıklarımızı yapıyor ve müziğin olduğu her yerde A’dan Z’ye hizmet veriyoruz. Nikah, Düğün, Kına, Sünnet, Piknik, Festival ve Şenlik, Doğum Günü, Temalı Parti ve Açılış organizasyonlarınızda unutamayacağınız müzik performansları için bizi arayabailirsiniz.

Orkestralar

Canlı Müzik Organizasyon ekibi olarak, organizasyonunuza uygun müzikler seçiyor ve onları icra ediyoruz. Yerli ve Yabancı Orkestralar’ımızla büyük organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz. Düğün Bandosu’ndan Maskot Bandosu’na, Balkan Bandosu’ndan Tören Bandosu’na bando ekiplerimiz organizasyonlarınıza heyecan ve hareket katıyor. Solo ve Duo performanslar’dan Trio ve Jazz Trio performanslara zengin repertuarımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca Fasıl ekibimiz ve Davul Zurna ekibimiz organizasyonlarınızı şenlendiriyor.

Danslar

Dans ekiplerimiz zengin kareografileriyle organizasyonlarınızı renklendiriyor. Semazen Ekibi’nden Mehter Takımı’na, Kafkas Dans Ekibi’nden Horon Ekibi ve Oryantal ekibine organizasyonlarınızın konseptine göre dans ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Diğer Hizmetler

Organizayonlarınız için ses ve ışık kurulumu, fotoğraf ve video prodüksiyonu hizmetleri veriyor, ayrıca videolarınızı kurgu ve montaj yaparak profesyonel şekilde teslim ediyoruz. Bunların yanısıra organizasyonlarınız için sunucu, menken ve hostes temin ediyoruz.