Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Canlı Müzik Organizasyon

Canlı Müzik Organizasyon, İstanbul ve çevre illerde eğlence ve organizasyon hizmeti verme amacıyla tecrübeli müzisyen Tarkan Dogan tarafından kurulmuştur. Canlı Müzik Organizasyon, profesyonel sanatçı kadrosu ve seçkin müzisyenlerden oluşan müzik gruplarıyla Orkestra Duo, Trio, Quartet, Sanatçı Organizasyonları, Dans ve Fasıl Grupları, Dj, Teknik Ekip, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri ile Düğün, Kokteyl, Lansman, Davet, Açılış, Kongre, Seminer, Fuar, Bayi toplantıları, Mezuniyet baloları, Gala gecesi, Bekarlığa veda, Bayramlar, Ramazan etkinlikleri, Ürün tanıtım organizasyonları, Şirket kuruluş ve yıldönümleri vb. bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızda sizlere en kaliteli müzik organizasyonu hizmeti sunmaktadır. Çalışmalarımızı sizlerin talep ve isteklerinize göre, uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktayız. Sitemizin Galeri bölümünden, çeşitli canlı müzik gruplarımıza ait video ve görsellere ulaşabilir, müzik gruplarımız hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal müzik organizasyonlarında, organizasyonu başından sonuna dek takip eden tecrübeli kadromuz sizlere ve misafirlerinize unutulmaz anlat yaşatmak için çalışmaktadır. Organizasyon ekibimizde müzisyenlerin çoğunluk oluşturması, müzik organizasyonunuzun daha verimli geçmesini, her detayın bilinçle ve özenle tamamlanmasını sağlamaktadır.

Tarkan Doğan

1984 Balıkesir doğumlu olan Tarkan Doğan, küçük yaşlarda merak sardığı müziği lise yıllarında meslek edindi. Konservatuvar hocalarından müzikle ilgili dersler alarak ve çeşitli teknikler öğrenerek müzik hayatını profesyonel olarak sürdürmektedir. Kendisi Yann Tiersen hayranıdır ve repertuvarında Yann Tiersen’e özgü şarkıları da bulundurmaktadır. Ağırlıklı yaptığı müzik Batı müziği ve Türkçe klasiklerdir. Zaman zaman vokalli parçalar da icra etmektedir. Müziği yanı sıra ayrıca işletme dalında da yüksek lisans yaparak mali müşavirlik unvanına sahip olan Tarkan Doğan, 2000’li yılların başlarında bir müddet mali müşavirlik faaliyetinde bulundu. Yurt içinde birçok etkinlikte grup ya da solo olarak sahne alan Doğan, ayrıca oluşturduğu çeşitli orkestralarla birçok organizasyonda eğlenceli konserlere imza atmıştır. Enstrümanları Akordeon, Trampet, Davul ve Org’tur.

HİZMETLERİMİZ