Gelin Alma Bandosu

Ana Sayfa Gelin Alma Bandosu

ORGANİZASYONLAR

Gelin Alma Bandosu Organizasyonları

 
İstanbul ve diğer çevre illerde gelin alma merasimlerinize Bando şinanay grubumuzla on yılı aşkındır hizmet vermekteyiz.
 
Kıpır kıpır ve coşturan müziklerimizle, rengarenk kostümler ve aksesuarlarla düğününüzü şölen havasına çevirebilecek Donanıma Sahip Olan Bando Şinanay’ın Düğün Bando Ekibi hizmetinizde. Profesyonel müzisyenlerden oluşan Bando Grubumuz hem dünya melodileri, latin ve balkan hit şarkılar hemde klasikleşmiş parçalardan oluşan geniş bir şarkı repertuarına sahiptir. Genellikle tercih edilen balkan havaları yada tercih ettiğiniz yörenize uygun varsa  oyun havaları çalarak gelin hanımın evinden alınıp gelin gelin arabasına kadar bando grubu muz eşlik etmektedir.Ayrıca Düğünlerinde vazgecilmez ekibi olarak düğün bandomuza alttaki menuden ulasmanız munkundur.
                                                 

                     https://canlimuzikorganizasyon.com/dugun-bandosu/

 

Bando Şinanay olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm bando ve müzik organizasyonlarında profesyonel işinde uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bando Şinanay alanında uzman profesyonel sanatçı ve müzisyenlerden oluşan bir müzik ve organizasyon topluluğudur. Kendi alanında uzman ve müşteri memnuniyeti odaklı olmanın verdiği prensib doğrultusunda bu sektörde saygın yerini almıştır.

Kadrosu genç ve enerjik profesyonelerden muzisyenlerden oluşan Bando Şinanay, organizasyon ve müzik sektörüne farklı bir anlayış ve tarz getirmiştir. Düğün Bandosu ve Gelin Alma Bandosu hakkında merak ettiğin her şey için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Düğün Bandosu Kiralamak isteyenler için doğru adres Bando Şinanay En özel ve mutlu gününüz Bandosinanay.com Düğün Bandosu Ekibi ile çok daha eğlenceli ve unutulmaz olsun derseniz Tüm düğün ve özel günleriniz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bando Şinanay olarak amacımız bu en özel gününüzde Balkan Bandosu Ekibimiz ile size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak ve doyasıya eğlendirebilmek. Tüm Bando hizmetlerimiz ve sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
 
 

Düğün öncesi en önemli merasimlerden olan olan kız alma seremonisini bir harika bir ambiansla bir karnavala çevirmek istermisiniz. Çok tercih edilen gözde Bando Şinanay , Sempatik, Bando grubumuz kıpır kıpır eğlenceli müzikleriyle damatla beraber gelinin kapısına 20-30 metre kala  sokagın köşesinden  Damat bey önde arkasında bandomuz ve en arkada damat konvoy aracları ile giriş yapıyoruz. Ve akabinde davetliler arasında dolaşarak gelin alma merasiminizi davul zurnadan farklı alışıla gelmişten farklı bir atmostere  dönüştürüyor. Gelin hanım kapıdan çıktığında ise var olan kabalıkla beraber sokak ortasını tıpkı bir sokak düğününe  çevirerek damat bey ve gelin hanıma unutulmaz anlar yaşatıyor.

Bando Takımı ile Gelin Çıkarma Nasıl Yapılır?

Bando takımı ile gelin alma son zamanlarda oldukça yoğun ilgi görmektedir. Bandocu takımı ile gelin alma artık daha eğlenceli hale geliyor!

Düğün içerisinde bulunan organizasyonlardan birisi de şüphesiz ki gelin almadır. Gelin alma organizasyonda çoğunlukla eskiden beri bilinen davul ile zurna yer almaktadır. Fakat artık yenilikçi bir girişim ve farklı bir durum ile takım oluşturulmuştur.

Bu takım hem misafirleri ve katılımcıları daha da eğlendirerek gelin alma organizasyonuna yeni bir soluk getirmektedir.  Bando dendiğinde akla alışa gelmiş olduğundan okul bandosu gelmektedir. Fakat artık işe farklı bir soluk getirilerek bandocular birbirinden farklı etkinliklerde yer almaktadır.

Düğün Bando Takımı Fiyatları

Bando takımı düğün içerisinde yalnız gelin alma töreni içerisinde bulunmaz. İstenirse düğünün gerçekleşeceği alanda bir gösteri de oluşturabilir. Düğün konuklarının da katılacağı düğün eğlencesinde bandocular gösterdikleri performans ile insanları eğlendiriler.

Düğün içerisinde zeybek oyunu, mehter takımı, folklor ve nedime dansını sıklıkla görmekteyiz. Artık bandoculardan oluşan takımlarda düğün kervanına katılmış durumdadır. Üstelik göstermiş oldukları başarılı sonuçlar ile herkesin beğenisini de toplamaktadırlar.

Bando dendiğinde akla gelen müzikler pek eğlence dolu değil hatta bazıları için alışagelmiş bir sıkıcı durum halindedir diyebilirizs. Fakat gelin alma sırasında törene katılan bandocuların çalmış olduğu şarkılar gayet eğlenceli ritimdedirler.

Düğün dendiğinde aklınıza gelebilecek her şarkıyı çalabilecek olan takım sayesinde mükemmel bir vakit geçirilmesi garanti edilmektedir.

Bando Takımı Malzemeleri Bando Takımı Kıyafetleri

Bando takımı aletleri arasında bulunan enstrümanlar çalınan şarkıları bando havasına dönüştürerek ortaya müzik ziyafeti çıkarmaktadırlar. Aletlerin her birini çalan sanatçılar işlerini neşe ve istek ile icra ettiklerinden dolayı keyifle dinleme oranı oldukça yüksektir. Bandoda kullanılan müzik aletleri şu şekildedir:

  • Klarnet
  • Saksafon
  • Trampet
  • Davul
  • Tef

Bandoculardan oluşan takımlar içerisinde en az 4 sanatçı bulunmalıdır. Bu rakam en fazla 20’ye kadar çıkabilmektedir. Eğlenceli geçecek olan bir gösteri de herkes bulunmak ister. Bu sebeple bandocuların düğüne, gelin almaya, nişana veya kınaya çağırılması tercih edilen bir alternatiftir.

Bandocuların kıyafetleri ise genellikle akla gelen kırmızı beyaz takımlardır. Fakat gelin alma ve düğün organizasyonlarına katılan bandocular genellikle siyah beyaz kombinleri ile bilinirler.

Çoğunlukla siyah bir pantolon ve beyaz gömlek ile kombin yapan bandocular gelin alma organizasyonlarına uyum içinde teşrif ederler. Fakat illa bu örnek verdiğimiz kombin yapılacak diye bir kural yoktur.

 

 

 Bando Şinanay gelin alma bandosu kiralayarak bu anınızı ölümsüzleştirmek ve konuklarınıza unutulmaz anlar yaşatmak için hemen bize 0537 4102304 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 
 
Özel anlarınızı unutulmaz çoşkulu bir ambiansa çeviriyoruz. Memnuniyeti garanti ediyoruz. Balkan ve Latin müzikleri, Oyun havaları, Çiftetelli, Halaylarla Kıpır kıpır eğlenceli bir ATMOSFERE Hazır mısınız?
 
Her türlü müzik organizasyonlarınızda kaliteli müzik ekiplerimiz ile yanınızdayız.