Elektro Keman Show

Ana Sayfa Elektro Keman Show

Elektro Keman Show

Elektro keman show içerisinde duyulan elektro keman, klasik kemandan hiçbir farkı yoktur. Sadece elektro kemanın farkı, manyetik aracılığı ile mikrofon kullanmadan daha yüksek ses çıkarmasıdır. Bu sayede bulunduğunuz ortam ne kadar kalabalık olursa olsun herkes çalan müziği duymuş olacaktır.

Canlı müzik organizasyon ekibi, eşsiz bir elektro keman show keyfi ile sizlere tüm özel günlerde eşlik ederek kaliteli ve profesyonel bir şekilde, her detayı özenle tamamlayarak sizleri son derece memnun edecek hizmeti vermekten keyif duymaktadır.

Elektro Keman Show Nerelerde Kullanılır?

Canlı müzik organizasyon olarak sizlere, elektro keman show hizmetini hemen hemen istediğiniz organizasyon için kullanabilme imkanı sunmaktayız. Elektro kemanı orkestra ekibi içerisinde de isteyebilir ve ayrıca düğün, kına, sünnet, yılbaşı, evlenme teklifi organizasyonları için de tercih edebilirsiniz.

Her organizasyona özel bir müzik keyfi ve misafirlerinize aktarmak istediğiniz duyguyu yaşatarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca ses ve ışık sistemleri içerisinde de elektro keman show hizmetini isteyebilirsiniz. Canlı müzik organizasyon ile iletişime geçerek hangi alanlarda bu hizmeti alabileceğiniz konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Neden Elektro Keman Show Tercih Etmelisiniz?

Daha yüksek seste ve güzel bir müzik ile sizlerin mutlu anlarına şahitlik ederek, müziğin ritmi ile organizasyonlarınızı renklendiriyoruz. Elektro keman’ın klasik kemandan pek farkı olmadığından dolayı, tercih etmeniz sizler için daha verimli olacaktır.

Ayrıca organizasyonu başından ve sonuna kadar tecrübeli ekibimiz takip ederek misafirlerinize ve sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Canlı müzik organizasyon ekibi ile iletişime geçtiğiniz elektro keman show hizmeti hakkında bilgi alarak dilediğiniz zamana randevu alabilirsiniz.

Kaç Saat Elektro Keman Show Hizmeti Verilir ?

Canlı müzik organizasyon, alanında uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere dilediğiniz saatler boyunca, elektro keman show keyfinin sürmesini ne kadar isterseniz o kadar süre sizlere hizmet vermekten keyif duyacağız.

Ayrıca sadece elektro keman hizmeti için değil diğer organizasyonlar için de canlı müzik organizasyon ekibi, sizlerin belirlemiş olduğu saatler boyunca profesyonel ekibimiz ile sizlere ve misafirlerinize eşsiz, eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşatmanızı sağlamaktadır.

Neden Canlı Müzik Organizasyonu Tercih Etmelisiniz?

İstanbul ve yakın illerine hizmet vermekten son derece keyif duymaktayız. Bu nedenle, sizler sadece elektro keman show için değil istediğiniz organizasyonlarınız için gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Tüm çalışmalarımızı sizlerin talep ve özel isteklerine göre ayrıca uygun fiyatlar içerisinde sunmaktayız.

Sadece tek bir hizmet değil istediğiniz takdirde birden fazla ekip seçerek organizasyonlarınızın daha eğlenceli bir ortam olmasını sağlayarak misafirlerinize farklı bir atmosfer yaşatabilirsiniz. Dilerseniz web sitesi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımıza ulaşarak verdiğimiz hizmetleri inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Oluşturmuş olduğumuz çeşitli orkestra ekibimiz ile birçok organizasyonda son derece eğlenceli konserlere de imza atmış olmaktayız. Ayrıca web sitesi üzerinden referanslarımızı kontrol etmeniz neden bizi tercih etmeniz konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

Canlı Müzik Organizasyonunun Diğer Hizmetleri Nelerdir?

Sadece tek bir hizmet değil, bir çok alanda sizlere istediğiniz hizmeti canlı müzik organizasyon ekibi olarak sunmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz diğer hizmetler ise:

-En mutlu ve unutulmaz anılarınızdan olan, evlenme teklifi, nikah, kına, bekarlığa veda, ışık ve sahne sistemleri ile düğün organizasyonları,

-Bayramlar ve Ramazan etkinlikleri, gala gecesi, mezuniyet balosu, festival ve şenlik organizasyonları,

-Dans ve fasıl grubu, Dj, teknik ekip, ses, orkestra duo, trio, quartet sanatçı,

-Kokteyl, lansman, seminer, fuar, bayi toplantıları, kongre, açılış ve davet organizasyonları,

– Ses ve ışık kurulumu yanı sıra organizasyonlarınız için sunucu, hostes ve manken temini,

-Ürün tanıtımı, şirket kuruluş ve yıldönümü gibi bireysel veya kurumsal organizasyonlar, fotoğraf ve video prodüksiyonu hizmeti veriyor, videolarınızı kurgu ve montaj ile profesyonel bir şekilde teslim ediyoruz. Kaliteli müzik organizasyonu ile daha verimli, her detayın bilinç ve özenle tamamlanmasını sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri Nelerdir?

Elektro keman show veya diğer hizmetlerimizi almak için web sitemizi ziyaret ederek, WhatsAPP üzerinden ve teklif iste butonundan istediğiniz organizasyonu, kişi sayısı, tarih ve özel isteklerinizi de belirterek bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca canlı müzik organizasyon sitesi üzerinden iletişim formu doldurarak veya 0537 410 23 04- 0544 234 39 19 numaralardan bizlere ulaşarak fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

 

 

ORGANİZASYONLAR

Keman Show Organizasyonları

 

Özel hazırlanmış alt-yapılar üzerine sergilenen Elektro Keman Show,

Nikah, Lansman, Özel davet, Fuar Avm, Açılış, VIP organizasyonlar gibi etkinliklerde ihtiyaca göre şekillenebilmekte, süresi veya içeriği, konsepte uygun olarak değişebilmektedir.

Electro Keman Show 3-5 parçadan oluşan, Max 15 dakika süren bir performanstır.